KVH Hraničářský pluk 4

Návštěva

Datum: 22.05.2013 | Vložil: Jirka

Zdar chlopi. Jste moc dobří, ale neusněte na vavřínech. Tuto neděli jste měli naplánovánou otvíračku pro veřejnost. V neděli od 14:30 do skoro 15:00 jsem našel opuštěný bunkr. Mimo mně ještě přijely v tuto dobu 3 návštěvy v počtu 7 lidí. Je to škoda a jste tady pro lidi. Bezdomovci z 21 tady brali body, ti měli otevřeno.

Re: Návštěva

Datum: 23.05.2013 | Vložil: Jiří Menšík

Zdravím,
omlouvám se za tuto nemilou věc. Objekt byl i tento den přístupný, ale bohužel zde již v tuto dobu nikdo nebyl. Vzhledem k tomu, že jsme měli otevřeno celou sobotu, nebylo možné zde být i celou neděli. Rekonstrukční práce probíhají KAŽDÝ víkend a i bunkráci potřebují nějaký volný čas. Srub MO-S 21 bývá otevřen velmi nepravidelně a jen krátkou dobu. Při příští návštěvě bych doporučil raději sobotu nebo se s námi spojit :)

Re: Re: Návštěva

Datum: 23.05.2013 | Vložil: Jirka

Ahoj. V pohodě...nyní máte další akci a je jasnáá otevírací doba. Jasně že volný oddych potřebujete. To bezdebat. Jen že v případě vyjde počasí, tak je Signál v obležení. Děkuji moc za informace a přeji mnoho štěstí. Jo a 21 to Vám děkuji, ale to opravdu ne....

Re: Návštěva

Datum: 15.09.2014 | Vložil: MO-S21

Prej bezdomovci :-), pane Jirka taky říkame NE.

Re: Návštěva

Datum: 15.09.2014 | Vložil: Karel Poláček

Já jsem zapomněl, že u bunkrů jde více o to, kdo komu dříve vyfoukne návštěvníky, kdo koho okrade a kdy ten druhý padne na hubu abych ho mohl ještě jednou podkopnout. Spíše bych se soustředil na společný cíl a tím je a měla by být jednak starostlivá péče o opevnění jakožto odkazu odhodlanosti našich vojáků bránit svojí vlast a pak o to, aby se v dnešní době, kdy se ze dne na den mění historie uchoval odkaz a obohatila nejedna lidská mysl o trochu poznání. Aby se pak nestalo, že se lidé ptají proč vůbec ty bunkry tady jsou a proč je tu ti Němci stavěli... Proto přeji vám i sobě zanechme kočkování a vzhůru do práce...

rekonstrukce

Datum: 08.04.2013 | Vložil: KVH Ležky

Dorbý den kolegové,
na velikonoce jsem se byl podívat na vašem objektu aspoň z venku. Po 6 letech ohromný kus práce objekt jsem zažil ještě spustlí a prostě užásná práce. Nejvíce nás zaujalo bednění prostředního zvonu, který se chystáte udělat přeji hodně zdaru a bunkrologických úspěchů.

S pozdravem

Klub vojenské historie Ležky
Lukáš Koutný
Sídliště 606
357 01 Rotava
www.rop-stribro.websnadno.cz

Re: rekonstrukce

Datum: 16.04.2013 | Vložil: Jiří Menšík

Děkujeme za Vaší pochvalu. Bednění kopule bylo vytvořeno tak, aby bylo spotřebováno co nejméně bednícího materiálu a přitom byla zajištěna dostatečná tuhost. Při této technice jsme se bohužel nevyhnuli problémům, které ale budou odstraněny po dokončení betonáže. Ukončení prací na šachtě kopule je naplánováno na tento rok :-) Jinak se snažíme okolí srubu pravidelně udržovat a umožnit tak nafotit si "Signál" ze všech úhlů a vzdáleností.

S pozdravem

Jiří Menšík
místopředseda KVH Hraničářský pluk 4

Ahoj

Datum: 17.08.2012 | Vložil: Ing. Christoph Schaefer

Super stránky. Velmi informativní.

Ing. Christoph Schaefer
http://militaria-setkani.npage.eu/

Re: Ahoj

Datum: 20.09.2012 | Vložil: Jiří menšík

Děkujeme za pochvalu !

Pozdrav z Pelhřimova

Datum: 29.09.2011 | Vložil: Petr Mádlo

Dne 24.září 2011 jsme navštívili mimo jiné váš objekt,
ještě jednou díky za umožnění prohlídky interiéru srubu a odborný výklad. Držím palce, aby vám vydržela chuť a také finance, a rekonstrukci srubu jste zdárně dokončili.
Škoda, že to máme k těžkému opevnění tak daleko...váš hlučínský úsek je parádní.

Zdravím Petr

www.opevneni.7x.cz

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek